♪♫♪ Albertowe nutki ♪♫♪
schola dziecięca

(Ostatnia aktualizacja: 2016-01-10)

Spotykamy się na próbach w piątki o godz. 1730 Spotykamy się także w niedziele o godz. 1130 na półgodzinnej próbie przed mszą świętą, na której śpiewamy (msza o godz. 1200).

Uwaga: w Wielkim Poście piątkowe próby Albertowych Nutek odbywać się będą po drodze krzyżowej dla dzieci.

Odpowiedzialnym za zespół jest: Dariusz Toma (tel. 601211760)

Mail kontaktowy: dtoma@op.pl

Teksty piosenek

Plik do pobrania - [ŚPIEWNIK]

link Zdjęcia Albertowych Nutek

Scholka dziecięca powstała w maju 2011 roku.
Pomysł narodził się po rekolekcjach wielkopostnych dla dzieci, kiedy to ich piękny śpiew wypełniał cały kościół.
Szybko zabraliśmy się do rozwijania talentów muzycznych.

Od 18 marca 2012 r. funkcjonujemy jako Zespół dziecięcy "Albertowe Nutki".

Obecnie zespół liczy 30 stałych członków oraz wielu sympatyków, którzy dołączają podczas śpiewu na Mszy Świętej w niedzielę.

Zespół ma w swoich szeregach całkiem pokaźną „orkiestrę”: pianino, flety poprzeczne, altówka, skrzypce, flet basowy, gitary i djembe.

Nasze "Albertowe Nutki" cały czas są otwarte na kolejne dzieci, które chcą śpiewać lub grać z nami.
Najważniejsza jest chęć szczera ☺ i systematyczność, ponieważ praktycznie co tydzień uczymy się nowych piosenek, aby repertuar był obszerny i zróżnicowany (uczymy się piosenek najnowszych, jak również tych, które zapomnieli już najstarsi górale ☺).

Mamy (niekiedy i jakiś Tata) rozpieszczają nas na koniec różnymi łakociami, więc próby upływają nam szybko, kolorowo, słodko i wesoło!

Hymn Zespołu:

Wszystko Panie Ciebie chwali,
ptaki, kwiaty , wicher, woda.
Bo Ty wszystkim jesteś dla mnie,
wszystko Tobie sie podobać chce.
Panie jestem Twoim dzieckiem,
ukochałeś mnie nad życie.
Mocną ręką mnie prowadzisz, błogosławisz mnie obficie Sam! eCGD

Inne piosenki w wykonaniu Albertowych Nutek (playlista):