(Ostatnia aktualizacja: 2015-01-05)

Grupa muzyczno-ewangelizacyjna Kairos ("kairos" - czas miłości, czas łaski) założona została w  1995 roku przez ks. Grzegorza Korczaka i Sławomira Badowskiego.

link Zdjęcia Zespołu

Głównym naszym założeniem było i jest wychwalanie Boga poprzez śpiew oraz służenie innym naszymi talentami.

Źródłem naszej siły jest Eucharystia - zawsze najważniejsza, na pierwszym miejscu. Była Ona również siłą do tego, by grupa przez tyle lat istniała.

Jesteśmy osobami w różnym wieku (osoby uczące się, studiujące, pracujące), posiadającymi różne zainteresowania i temperamenty - ale radość śpiewania łączy nas w jedno.

Jako grupa ewangelizacyjna zawsze chętnie służymy swoim śpiewem podczas rekolekcji, uroczystości parafialnych (nie tylko na terenie naszej parafii).

Staramy się cały czas doskonalić (nie tylko duchowo, ale i pod względem umiejętności muzycznych). Wciąż uczymy się czegoś nowego - czy to samodzielnie, czy dzięki uczestnictwie w różnorodnych warsztatach muzycznych).

Zespół Kairos

Radością jest dla nas śpiew, ale również zwyczajne bycie ze sobą.

...a łączy nas w jedno Bóg i to On nas prowadzi
Chwała Panu!

Zapraszamy wszystkich (począwszy gimnazjum), którzy pragną modlić się śpiewem lub poprzez grę na jakimś instrumencie. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godzinie 19.00 (w okresie Wielkiego Postu po Drodze Krzyżowej dla młodzieży) w salce nad kancelarią.
Kontakt mailowy: kairos10 (at) poczta.onet.pl

(opracowanie tekstu: Kairos)