Młodzieżowy Zespół Muzyczny "Prawomocni"

(Ostatnia aktualizacja: 2019-05-14)

Grupą młodych ludzi, których zgromadził wspólny cel - służba na chwałę Bożą, miłość do Boga, miłość do muzyki.

Przedział wiekowy gruy to dość szeroko pojęta młodzież - koniec podstawówki aż po roczniki studenckie. Każdy z członków Zespołu jest inny, wnosi coś innego. Niektórzy należą do naszej parafii, niektórzy dojeżdżają z odleglejszych miejsc.

Posługa nie ogranicza się jedynie do mszy niedzielnych, Zespół można również usłyszeć na różnych czuwaniach lub innych wydarzeniach w naszej parafii, takich jak np. Bierzmowanie. Poza tym uczestnicy uczą się wzajemnie, jeżdżą na warsztaty muzyczne, chodzą na koncerty muzyki chrześcijańskiej, spędzają razem czas. Pomysł powołania Zespołu zrodził się w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży, w celu ubogacenia niedzielnych mszy wieczornych, gromadzących dość duże grono młodzieży.

Jeśli ktoś w ciągu roku chciałby dołączyć do Zespołu, to zachęcamy do przyjścia na próby we wtorki o godzinie 19:00 w czytelni (ewentualnie, jeśli jest akurat zajęta, to w salce pod kościołem, wejście od zakrystii).

Młodzieżowy Zespół Muzyczny