Od 2013 pomoc psychologiczna w naszej parafii zostaje zawieszona.

Osoby potrzebujące pomocy proszone są o kontakt z Ośrodkiem Caritas Archidiecezji Łódzkiej
(ul. Gogola 12 - przy kościele Matki Boskiej Jasnogórskiej),
tel. 609 101 851 lub 42 673 41 30.

Pomoc prawna

Pomoc prawna została w 2015 roku wznowiona. Osoby zainteresowane zapraszamy w pierwsze czwartki miesiąca od godziny 16:00 (do około 19:00) do czytelni naprzeciwko kancelarii.

Osoby potrzebujące pomocy prawnej informujemy też o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad, których udzielają studenci prawa. Porady odbywają się przy duszpasterstwach akademickich - rozpiska dyżurów znajduje się na stronie Academia Iuris.

Inne ośrodki pomocy

link Linki dotyczące różnych poradni/pomocy

link Centrum Słuzby Rodzinie (ul Broniewskiego 1a)
Telefon Zaufania 'STOP PRZEMOCY' - dla dzieci, młodzieży i ich rodziców: 42 682 28 37