DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA 8. 10. 2023 r.

1. Dzisiaj o godz. 17.00 odbędzię się spotkanie formacyjne Koła Żywego Różańca; o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe. W czwartek na Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się za wspólnotę Różańca Rodziców za Dzieci. Po Eucharystii spotkanie w kościele.
  2. Zbliża się 45. rocznica wyboru na stolicę piotrową św. Jana Pawła II. Wspomnienie tamtego wydarzenia będziemy obchodzić w naszej parafii na wiele sposobów. Rozpoczniemy w najbliższy piątek 13 października o godz. 18.30 koncertem Pawła Dudzika z Krakowa, który razem zzespołem wykona pieśni ku czci Matki Bożej z okazji kolejnego dnia fatimskiego. Przez cały tydzień od 16 do 22 października będą wystawione w kościele relikwie św. Jana Pawła II, aby dzieci, młodzież oraz dorośli mogli się przy nich modlić. W sobotę 21 października o godz. 19.00 weźmiemy udział w procesji różańcowej po naszym osiedlu, a w niedzielę 29 października o godz. 17.00 odbędzie się w kościele koncert papieski w wykonaniu muzyków i solistów z naszej łódzkiej filharmonii.
  3. W przyszłą sobotę o godz. 19.00 organizujemy w parafii kolejne spotkanie z cyklu “Poznajmy się w tańcu i rozmowie” dla osób stanu wolnego w wieku 30-50 lat. Szczegółowe informacje w Internecie oraz gablocie.
  4. W niedzielę, z okazji Dnia Papeiskiego, dzieci i młodzież ze Szkolnych Kół Caritas, począwszy od Mszy Świętej o godz. 10.30, będą rozprowadzały kremówki.
  5. Na wypomninki za zmarłych przyjmujemy w zakrystii i kancalarii.
  6. W dniach 2-3 grudnia (sobota – niedziela) organizujemy pielgrzymkę do Wrocławia i Drezna. W programie zwiedzanie miast oraz udział w jarmarku bożonarodzeniowym. Zapisy oraz szczegółowy program dostępne są w zakrystii i kancelarii.
  7. Nasz organista Dawid jest chętny, aby udzielać lekcji gry na akordeonie, fortepianie i nauki nut. Zainteresowanych prosimy o kontakt z panem organistą.
  8. Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła. Zapraszamy w przyszłą sobotę na godz. 9.00.
  9. Taca gospodarcza z minionej niedzieli wyniosła 12.400 zł. Dziękujemy za ofiary.