II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7. 04. 2024 r. MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiaj z racji Niedzieli Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 zapraszamy do kościoła na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Jutro obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte jak w dzień powszedni. Jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do włączenia się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje znajdują się na stoliku pod chórem. Uroczyste przyrzeczenie duchowej adopcji dziecka poczętego odbędzie się na Mszy Świętej o godz. 17.00.
  3. W najbliższy czwartek o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie formacyjne wieczernika modlitwy za kapłanów.
  4. W sobotę 13 kwietnia podczas Mszy Świętej o godz. 17.00 będziemy się modlić w intencji księdza proboszcza z racji imienim. Tego dnia po tej Mszy Świętej odmówimy różaniec z racji trzynastego dnia miesiąca.
  5. Przypominamy, że można zamawiać intencje Mszy Świętych na rok 2025.
  6. Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła. Zapraszamy w najbliższą sobotę po Mszy Świętej o godz. 7.30.
  7. Nie zapominajmy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Wstępujmy do naszej świątyni w ciągu dnia, chociaż na chwilę modlitwy.
  8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego. Z tej racji taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele gospodarcze. W ostatnim tygodniu wpłynęło 12.000 zł. z ofiar indywidualnych na remont wieży i elewacji. Dziękujemy za każdy dar serca.