II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 stycznia 2024 r.

1. Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie z zespołami muzycznymi naszej parafii.
  2. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Program kolędy jest dostępny w Internecie na stronie parafii. Dzień wcześniej przed planowaną kolędą Pan Dawid kościelny informuje o wizycie duszpasterskiej w naszych domach. Prosimy, aby przekazywać najbliższym sąsiadom informacje o kolędzie, szczególnie osobom starszym i samotnym.
  3. W środę o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla mężczyzn ze wspólnoty Wojowników Maryi, które rozpocznie się różańcem w kościele, nastepnie będzie Msza Święta i spotkanie braterskie w kaplicy św. Jana Pawła II.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru kameralnego Tibi Domine z Warszawy pod dyrekcją prof. Jakuba Prasała. Soliści chóru są laureatami głównej nagrody Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Sakralnej. Nasi goście po koncercie zaśpiewają także podczas Mszy Świętej o godz. 18.30.
  5. Zawiązuje się kolejna, piąta róża różańca rodziców za dzieci. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy także mężczyzn, ojców rodzin i mężów do męskiej róży różańcowej.
  6. We wrześniu w dniach 4-15 odbędzie się autokarowa pielgrzymka do Włoch. Zapisy oraz program w zakrystii i kancelarii.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę gospodarczą w wysokości 13.500 zł. oraz ofiary przesyłane na konto parafialne. W ostatnim czasie z ofiar indywidualnych na konto wpłynęło 12.000 zł.
  8. Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła. Zapraszamy w sobotę na godz. 9.00.
  9. Nasz kościoł jest otwarty w ciągu dnia. Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

WIZYTA DUSZPASTERSKA 15-20stycznia 2024

Przybyszewskiego 266 bl. 44,
Przybyszewskiego 264 bl. 45

Początek kolędy od godz. 16.00; w soboty od 10.00

Wizyta duszpasterska to bardzo ważny czas wspólnych spotkań przy modlitwie i rozmowie ze swoimi duszpasterzami. Ze względu na powagę, duchową wartość oraz wzajemny szacunek podczas naszych kolędowych spotkań, ale także praktyczne względy, aby zbytnio nie wydłużał się czas kolędy, od tego roku wizyty duszpasterskie w naszej parafii będą się odbywać co dwa lata. Dlatego w przyszłym roku (2024/2025) odwiedzimy Rodziny, które mieszkają na ul. Bartoka, Czernika, Adwentowicza i Tansmana. W tym roku (2023/2024) spotkamy się z pozostałymi Parafianami (program kolędy będzie się pojawiał co tydzień).