Ogłoszenia 24.09.2023

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
24. 09. 2023 r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne.
2. W najbliższy wtorek na godz. 19.00 ksiądz proboszcz zaprasza kandydatów do sakramentu bierzmowania ze swoimi rodzicami na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w kościele.
3. W czwartek 28 września o godz. 15.00 w ramach inicjatywy: Koronka na ulicach miast, zgromadzimy się na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia przy ul. Czernika naprzeciw LO nr 47. Tego dnia pamiętajmy w modlitwie o naszym księdzu kardynale Grzegorzu, który świętuje 12 rocznicę przyjęcia święceń biskupich.
4. W piątek obchodzimy święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
5. W niedzielę 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które w dni powszednie będziemy dodprawiać o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.00. Różaniec prowadzony przez dzieci oraz z udziałem dzieci będzie trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych.
6. W czwartek 5 października organizujemy autokarową pielgrzymkę do Kalisza i Sieradza szlakiem miejsc związanych ze św. Józefem. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
7. W sobotę 14 października odbędzie się spotkanie z tańcem, zabawą i rozmową dla osób stanu wolnego w wieku 30-50 lat. Więcej informacji znajdziemy w Internecie i gablocie.
8. Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła. Zapraszamy w przyszłą sobotę na godz. 9.00.
9. W naszym kościele trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do nawiedzania naszej świątyni i do modlitwy.

10. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele gospodarcze.