Przebudowa strony www

Aktualnie (wrzesień 2023 r.) prowadzona jest modernizacja strony. Mogą wystąpić chwilowe trudności w działaniu.

Część podstron będzie miała jeszcze uzupełnianą treść, jak również pojawią się treści archiwalne – m.in. relacje z wydarzeń parafialnych, przeniesione z poprzedniej strony. Prosimy o cierpliwość. Jeśli odnajdą Państwo jakiś błąd na głównych stronach statycznych (strony widniejące w głównym menu), np. niedziałający odnośnik, to bardzo prosimy o zgłoszenie tego poprzez maila. Wpisy archiwalne mogą niestety zawierać wygasłe po latach hiperłącza (nie będą aktualizowane) – za te utrudnienia przepraszamy.

Pierwsza strona www parafii powstała 19.03.2011 r. Mamy nadzieję, że obecna odsłona zbudowana po 12 latach będzie lepiej dostosowana do aktualnych wymogów technicznych (w tym obsługi na urządzeniach mobilnych), dostępności cyfrowej itd.

Kategorie:Inne