III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14. 04. 2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela na prośbę przewodniczącego Konferencji Episkopatu jest obchodzona jako dzień modlitwy w obronie życia poczętego. Życie jest darem Bożym i jako takie jest niezbywalnym prawem każdego człowieka, dlatego trzeba je chronić i wspierać na każdym etapie jego rozwoju.
  2. Dzisiaj o godz. 19.30 zapraszamy do kościoła na koncert uwielbieniowy Pawła Dudzika z Krakowa wraz z zespołem.
  3. W najbliższą środę o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie formacyjne wspólnoty mężczyzn Wojowników Maryi, które rozpocznie się modlitwą różańcową w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę przybędzie do naszej parafii ks. Ryszard Halwa pallotyn, redaktor naczelny miesięcznika “Moja Rodzina”, który na każdej Mszy Świętej będzie głosił homilię na temat świętości ludzkiego życia.
  5. Informujemy naszych parafian, że w naszym parafialnym punkcie Caritas wznawiamy wydawanie żywności dla osób o niskich dochodach. Szczegółowe informacje w gablocie.
  6. Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła. Zapraszamy w najbliższą sobotę po Mszy Świętej o godz. 7.30.
  7. Nie zapominajmy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Wstępujmy do naszej świątyni w ciągu dnia, chociaż na chwilę modlitwy.
  8. W tym tygodniu na remont wieży i elewacji wpłynęło 8.500 zł. Dziękujemy za każdą ofiarę.