IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21. 04. 2024 r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  2. We wtorek 23 kwietnia obchodzimy uroczystość św. Wojciecha biskupa i męcznnika, Głównego Patrona Polski.
  3. W środę na godz. 19.00 zapraszamy nauczycieli akademickich na spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Pracowników Nauki, które rozpocznie się Mszą Świętą w kościele. Po Eucharystii konferencja duchowa.
  4. W czwartek obchodzimy Święto św. Marka Ewangelisty. Pamiętajmy w modlitwie o solenizancie, biskupie Marku Marczaku.
  5. W najbliższy piątek o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  6. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w naszej parafii w niedzielę 19 maja podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 i 12.00 oraz 26 maja podczas Mszy Świętej o godz. 10.30. Komunia Święta rocznicowa odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 12.00.
  7. Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła. Zapraszamy w najbliższą sobotę po Mszy Świętej o godz. 7.30.
  8. Nie zapominajmy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Wstępujmy świątyni w ciągu dnia, chociaż na chwilę modlitwy.
  9. W tym tygodniu na remont wieży i elewacji wpłynęło 9.500 zł. Ubiegłotygodniowa taca gospodarcza wyniosła 12.300 zł. Dziękujemy za każdą ofiarę.