III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3 marca 2024

1. Dzisiaj o godz. 17.45 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W poniedziałek przypada Święto św. Kazimierza królewicza.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.30 spotkanie formacyjne wspólnoty wieczernika modlitwy za kapłanów; o godz. 18.00 Msza Święta w intencji kapłanów i nowych powołań. Tego dnia w naszej parafii odbędzie się skupienie księży z naszego dekanatu, dlatego nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu. Mężczyzn zapraszamy na godz. 22.00 na Eucharystię i Godzinę Świętą.
  4. W piątek 15 marca odprawimy Drogę Krzyżową na naszym osiedlu, a dwa dni później w piątą Niedzielę Wielkiego Postu, 17 marca, rozpoczniemy nasze czterodniowe rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomyślmy już dzisiaj, aby wziąć udział w tych ważnych wydarzeniach.
  5. Pragniemy poinformować, że grupa braci i sióstr ze wspólnot neokatechumenalnych została posłana przez naszego Księdza Proboszcza, aby dzielić się swoim doświadczeniem wiary w domach naszych parafian. Przyjmijmy ich z radością i z pełnym zaufaniem.
  6. Nie zapominajmy o możliwości codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele.
  7. Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła. Zapraszamy w przyszłą sobotę na godz. 9.00.