IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 marca 2024

1. Dzisiaj na godz. 17.45 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W najbliższą środę z racji trzynastego dnia miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 w intencji Ojca Świętego Franciszka z okazji 11. rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową.
  3. W najbliższy piątek o godz. 19.00 odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszego osiedla. Tego dnia w naszym kościele będzie tylko jedna Droga Krzyżowa o godz. 16.30 z udziałem dzieci.
  4. W przyszłą niedzielę 17 marca rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którym będą przewodniczyć ks. dr Jarosław Oponowicz proboszcz parafii św. Jana Pawła II w Siedlcach i ks. dr Mateusz Czubak kapelan zakładu karnego w Siedlcach. Nauki rekolekcyjne w niedzielę będą na każdej Mszy Świętej. Od poniedziałku do środy każdego dnia cztery nauki dla dorosłych: o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 20.00. Specjalne nauki będą także dla dzieci i młodzieży. Polecajmy w modlitwie księży rekolekcjonistów i módlmy się dla siebie o gorliwy udział w rekolekcjach.
  5. W najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej zbiorowej o godz. 12.00 będziemy modlić się za osoby stanu wolnego. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie przy kawie i ciastku w salce nad zakrystią.
  6. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii i w kancelarii adresów chorych, do których udamy się ze spowiedzią i Komunią Świętą wielkanocną w czwartek 21 marca.
  7. Ponawiamy informację, że grupa braci i sióstr ze wspólnot neokatechumenalnych została posłana przez naszego Księdza Proboszcza, aby dzielić się swoim doświadczeniem wiary w domach naszych parafian. Przyjmijmy ich z radością i z pełnym zaufaniem.
  8. Przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii możemy nabywać świece wielkanocne. W ten sposób wspieramy dzieła Caritas naszej archidiecezji. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego możemy składać w zakrystii i kancelarii.
  9. Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła. Zapraszamy w przyszłą sobotę na godz. 9.00.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone na ubiegłotygodniową tacę gospodarczą w wysokości 11.800 zł.