V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28. 04. 2023 r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 nabożeństwo adoracyjne.
  2. Przygotowujemy tegoroczny festyn parafialny, który w tym roku odbędzie się w niedzielę 16 czerwca. Jutro na godz. 19.00 zapraszamy chętne osoby, które chciałyby pomóc w organizacji festynu. Spotkanie odbędzie się w salce nad zakrystią.
  3. Od środy zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach majowych: w dni powszednie o godz. 17.30; w niedziele o godz. 18.00.
  4. Najbliższy czwartek to dzień imienin naszego Księdza Prałata. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji solenizanta o godz. 18.00. Tego dnia o godz. 22.00 będzie odprawiona Msza Święta dla mężczyzn z racji pierwszego czwartku miesiąca. Po Eucharystii Godzina Święta przed Najświętszym Sakramentem. Spotkanie wieczernika modlitwy za kapłanów odbędzie się w kolejny czwartek, 9 maja.
  5. W piątek obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych niedzielny. O godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo pierwszopiątkowe.
  6. W sobotę o godz. 16.30 różaniec pierwszosobotni wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP i Msza Święta z piętnastominutową adoracją tajemnicy różańca. Tego dnia o godz. 10.00 odbędzie się Msza Święta w kościele Zesłania Ducha Świętego przy Placu Wolności i różaniec ulicą Piotrkowską.
  7. Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła. Zapraszamy w najbliższą sobotę po Mszy Świętej o godz. 7.30.
  8. Nie zapominajmy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Wstępujmy do świątyni w ciągu dnia, chociaż na chwilę modlitwy.
  9. W tym tygodniu na remont wieży i elewacji wpłynęło 7.000 zł. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy w tym tygodniu miesiącznik “Anioł Stóż” dla dzieci z płytą oraz specjalne wydanie Gościa niedzielnego pt: “Historia Kościoła”.